Zamów konsultację

O nas

Jesteśmy grupą doradczą specjalizującą się w strategicznym doradztwie biznesowym.

Decyzje strategiczne – to ważne i długofalowe rozstrzygnięcia, które należy podjąć mimo braku kompletu danych do ich podjęcia. Brak decyzji jest decyzją. Nie podjęcie żadnej decyzji może mieć gorsze skutki niż zła decyzja.

Każdy, kto działa w biznesie wie, co robi i jak to robi. Pytanie, o którym najczęściej zapominamy jest „po co?” – po co to robimy czyli nasza misja.

Naszą misją jest rozwój polskich przedsiębiorstw, a co za tym idzie, budowa silnej gospodarki i szczęśliwego społeczeństwa. Robimy to przy wykorzystaniu najbardziej nowoczesnej, światowej wiedzy i metod do tworzenia autonomicznych firm™.

Wiemy, że na naszych oczach dokonuje się zmiana epok. Niesie to za sobą największe zagrożenia, ale i największe szanse. To, co działało 20 i 30 lat temu, dziś już się nie sprawdzi. Brakuje dobrych pracowników. Naszym celem jest pomoc w dostosowaniu się do nowych warunków i wykorzystanie naszych najmocniejszych stron w biznesie.

„W biznesie nie wygrywa najbogatszy ani nie najmądrzejszy. W biznesie wygrywa ten, kto się najszybciej adaptuje do zmian”.

O nas Archimen